Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elian

Është emri yt Elian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elia
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai, Elmo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Lian
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 2645 Elian's në Facebook. Pozicioni #16720
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga Elian


Elian 2016-07-02
Nese ka mundesi tme tregoni dmth e emrit a esht emer musliman
Elian ( 3 vjeç) 2017-07-26
Esht perfekt...
Elian ( 10 vjeç) 2019-05-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elian? Voto për emrin tënd