Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elin

Është emri yt Elin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helena
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Ellen, Elaine, Elene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 276 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 180 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 180 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 180 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 253 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 252 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23320 Elin's në Facebook. Pozicioni #3022
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Top 100 suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore turk emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga ElinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elin? Voto për emrin tënd