Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elaine

Është emri yt Elaine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helen
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 209 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 189 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 184 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 394195 Elaine's në Facebook. Pozicioni #286
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga ElainePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elaine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elaine? Voto për emrin tënd