Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elham

Është emri yt Elham? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ilham
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai, Elmo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edona
Facebook:

+/- 23055 Elham's në Facebook. Pozicioni #3042
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga ElhamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elham? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elham? Voto për emrin tënd