Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eliana

Është emri yt Eliana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elia
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine, Elene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 430 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 318 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 315 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 315 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 398 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 401 vota
Pseudonime:El, Eli
Emrat e vëllezërve:Francesko
Emrat e motrave:Artjona, Aurora, Sara
Facebook:

+/- 20340 Eliana's në Facebook. Pozicioni #3351
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga ElianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eliana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eliana? Voto për emrin tënd