Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enkeleda

Është emri yt Enkeleda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eimy Juliette
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Enki, Leda, Jo, Enke, Keled, Keleda, Enkel
Emrat e vëllezërve:Arjan, Andi, Xhuljano, Juljan, Besnik, Arben
Emrat e motrave:Alisa, Danjola, Juxhena, Stratjana, Matilda, Elza, Anda, Elisa, Era
Facebook:

+/- 665 Enkeleda's në Facebook. Pozicioni #46036
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Enkeleda


Enkeleda ( 27 vjeç) 2016-12-02
Me pelqen kur me flasin Enke
Enkeleda 2018-04-28
jo
Enkeleda ( 21 vjeç) 2019-12-27
Jo
Enkeleda ( 12 vjeç) 2020-01-05
Emri im me pelqen sepse ka nje domethenje te mirë dhe me pelqen se kam emrin e gjatë dhe jo te shkurter

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enkeleda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enkeleda? Voto për emrin tënd