Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Matilda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Matilda.
Është emri yt Matilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mathilde
Variante:Mahault, Matylda
Djem me tinguj të ngjashëm:Menio Da Ilda, Metlut, Mindelt, Mendelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matilde, Mathild, Mathilda, Mathilde, Matild, Maitilda, Maitilde, Matylda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Mati, Ilda, Tilda, Mat, Tila, Jo, Ida, Tida, Mato, Matilda, Ila, Tile, Tido, Mati.tila
Emrat e vëllezërve:Meriton, Bentli, Jo, Fredinand, Premti, Ilirjan, Emiljano, Erdit, Mirosh, Marko, Juri, Jo Nuk Kam Po Me Pas Ja Kisha Ngjit Meriton, Amarildo, Laert, Sokol
Emrat e motrave:Jo, Emanuela, Marigona, Rovena, Klaudja, Dorina, Sara, Zengjine, Manjola, Anita, Enkeleda, Zoja, Marina, Kristina, Elizabeta, Nuk Kom Moter Binjake Me Pas Pas Emri Marigons, Gentiana
Facebook:

+/- 24055 Matilda's në Facebook. Pozicioni #2936
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 grek emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Top 100 suedez emrat - Emrat përfundon në A - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Matilda


Matilda ( 35 vjeç) 2016-09-20
Jo
Matilda ( 20 vjeç) 2017-11-09
Cfare kuptimi ka. Cfare do te thote.
Matilda ( 14 vjeç) 2018-01-10
Po po dua ni pergjigje a esht emer shqiptar po ase jo
Matilda ( 14 vjeç) 2018-01-10
Dua te di a eshte emer shqipta matilds po ose jo
Matilda ( 14 vjeç) 2018-01-10
Dua te di a eshte emer shqipta matilds po ose jo
Matilda ( 34 vjeç) 2019-10-11
Cfare kuptimi ka
Matilda ( 19 vjeç) 2019-10-17
jo
Matilda ( 33 vjeç) 2019-12-02
Cfar kuptimi mban? Dhe a eshte fatsjelles ky emer?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Matilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Matilda? Voto për emrin tënd