Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meriton

Është emri yt Meriton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martin, Mertin, Martino, Merten, Martyn, Morten, Merton, Morton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martina, Meridiana, Meridian, Maartien, Martine, Martini, Maratin, Mirdany
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Egzon
Emrat e motrave:Mirjeta, Matilda, Anita, Bleona, Mergime, Megi, Greta, Valentina
Facebook:

+/- 840 Meriton's në Facebook. Pozicioni #38759
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Meriton


Meriton ( 101 vjeç) 2017-08-03
po e kam emrin shume simpatik
Meriton ( 101 vjeç) 2017-08-03
po e kam emrin shume simpatik
Meriton ( 101 vjeç) 2017-08-03
po kame nje emer simpatik

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meriton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meriton? Voto për emrin tënd