Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Merton

Është emri yt Merton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martin, Mertin, Martino, Merten, Martyn, Morten, Morton, Meriton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martina, Meridiana, Meridian, Maartien, Martine, Martini, Maratin, Mirdany
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 850 Merton's në Facebook. Pozicioni #38443
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1906
Komente nga MertonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merton? Voto për emrin tënd