Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Morton

Është emri yt Morton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Mort
Djem me tinguj të ngjashëm:Martin, Mertin, Martino, Merten, Martyn, Morten, Merton, Meriton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martina, Meridiana, Meridian, Maartien, Martine, Martini, Maratin, Mirdany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2940 Morton's në Facebook. Pozicioni #15446
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga MortonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Morton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Morton? Voto për emrin tënd