Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martina

Është emri yt Martina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Martinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Martin, Mertin, Martino, Merten, Martyn, Morten, Merton, Morton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meridiana, Meridian, Maartien, Martine, Martini, Maratin, Mirdany, Miridan
Vlerësimi:
4/5
yje 769 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 532 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 530 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 528 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 739 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 740 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arber
Emrat e motrave:Megi, Graciela, Ambra
Facebook:

+/- 85945 Martina's në Facebook. Pozicioni #1059
Kategoritë:Top 100 arab emrat - Top 100 çek emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga MartinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martina? Voto për emrin tënd