Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vjollca

Është emri yt Vjollca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vasilis, Vasileios, Vasilica, Vasilios, Vasilije, Vassilios, Vasileos, Vaggelis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vasiliki, Vasilisa, Vasilka, Vasilissa, Veselko, Vassillissa, Vesselka, Vasilija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Loca, Jo, Voci, Voca, Vjollc, Voki, Lule, Loci, Po, Ngjyre, Oci, Voli
Emrat e vëllezërve:Bardhi, Jo, Po, Eduart, Riad, Dion, Bujari, Flamuri, Fatosi, Kushtrim, Kreshnik, Andi, Mystehak, Bdbdb, Jnnsndhdh, Hdcshskke, Hssihsb
Emrat e motrave:Flora, Kamila, Jo, Po, Isisjsop, Ehhsbd, Bsjsbsh, Bsjvssu, Elda, Valbona, Martina, Lindita, Arta, Hanna, Rinesa, Siara, Leonita
Facebook:

+/- 2035 Vjollca's në Facebook. Pozicioni #20244
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Vjollca


Vjollca ( 23 vjeç) 2019-12-22
Me duket si emer i vjeter
Vjollca ( 21 vjeç) 2020-02-11
Shum persona ne vendin e huaj nuk munden ta shqiptojn, ky eshte problemi im
Vjollca ( 29 vjeç) 2020-04-15
Emri im eshte nje emer fantastik dhe nje emer i pervecem
Vjollca ( 21 vjeç) 2020-05-29
Saktesisht cfare kuptimi ka, perveq lule Vjollce!
Vjollca 2020-07-02
Jo
Vjollca ( 36 vjeç) 2021-02-12
Po Deshiroja me dit se qfar domethanje ka emri im se jetoj jasht dhe gjithmon me pysin se emri yt pak i Zorshem me Shqiptu por gjithmon ju them nese asht i zorshem emri im me thirrni Viola Ma kollaj poju vjen Viola edhe me pysin se qfar kuptimi ka emri jem Vjollca
Vjollca ( 50 vjeç) 2021-04-20
Jam e kenaqur me emrin tim.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vjollca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vjollca? Voto për emrin tënd