Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elvina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elvina.
Është emri yt Elvina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Elvi
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvin, Elfin, Elvyn, Elphin, Elvem, Elivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvan, Elvine, Elvyne, Elvinia, Elivina, Elvena, Elfina, Elvana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Mariglen
Emrat e motrave:Luela, Jo
Facebook:

+/- 4835 Elvina's në Facebook. Pozicioni #10486
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Elvina


Elvina ( 11 vjeç) 2019-04-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvina? Voto për emrin tënd