Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elphin

Është emri yt Elphin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvin, Elfin, Elvyn, Elvem, Elivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvina, Elvan, Elvine, Elvyne, Elvinia, Elivina, Elvena, Elfina
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Elphin's në Facebook. Pozicioni #305529
Kategoritë:
Komente nga ElphinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elphin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elphin? Voto për emrin tënd