Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvan

Është emri yt Elvan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvin, Elfin, Elvyn, Elphin, Elvem, Elivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvina, Elvine, Elvyne, Elvinia, Elivina, Elvena, Elfina, Elvana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1720 Elvan's në Facebook. Pozicioni #22991
Kategoritë:Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga ElvanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvan? Voto për emrin tënd