Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elvin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elvin.
Është emri yt Elvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aelfwine
Djem me tinguj të ngjashëm:Elfin, Elvyn, Elphin, Elvem, Elivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvina, Elvan, Elvine, Elvyne, Elvinia, Elivina, Elvena, Elfina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:Gabriel
Emrat e vëllezërve:Ergys, Erjon
Emrat e motrave:Edlira, Elisjona
Facebook:

+/- 25720 Elvin's në Facebook. Pozicioni #2781
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 fa emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore fa emrat boy - Top 100 Swahilian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore italian emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga ElvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvin? Voto për emrin tënd