Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvis

Është emri yt Elvis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Alvis
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliphaz, Ealuvig, Elves
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvisa, Elifsu, Elpis, Elfego, Elvika, Elif Beyza, Eylül Başak, Elif Su
Vlerësimi:
4.5/5
yje 113 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 72 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 108 vota
Pseudonime:2, Visi, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa, Eliza, Astrit, Helga, Edona, Gresa, Megi, Emonde, Leonita, Izabella, Izabela, Enxhi
Facebook:

+/- 54950 Elvis's në Facebook. Pozicioni #1535
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat skandinave - Emrat me 5 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga ElvisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvis? Voto për emrin tënd