Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvi

Është emri yt Elvi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elvina
Djem me tinguj të ngjashëm:Elba, Elvio, Elvy, Eluf, Eliab, Eilif, Eiliv, Elvey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elif, Elva, Elfi, Elfa, Elfie, Elife, Elvia, Elvie
Vlerësimi:
4/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Elvis
Emrat e motrave:Klea
Facebook:

+/- 3595 Elvi's në Facebook. Pozicioni #13228
Kategoritë:Emrat skandinave
Komente nga ElviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvi? Voto për emrin tënd