Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eiliv

Është emri yt Eiliv? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:eilif
Djem me tinguj të ngjashëm:Elba, Elvio, Elvy, Eluf, Eliab, Eilif, Elvey, Elof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elif, Elva, Elfi, Elvi, Elfa, Elfie, Elife, Elvia
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Eiliv's në Facebook. Pozicioni #402053
Kategoritë:Emrat skandinave
Komente nga EilivPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eiliv? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eiliv? Voto për emrin tënd