Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elif

Është emri yt Elif? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elba, Elvio, Elvy, Eluf, Eliab, Eilif, Eiliv, Elvey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elva, Elfi, Elvi, Elfa, Elfie, Elife, Elvia, Elvie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 192 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 179 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 177 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Eid, Erion, Jo Nuk Kam, Altrim, Lorik, 2
Emrat e motrave:Ebru, Jo Nuk Kam, Jo, Anita, Lihnida, Esmeralda, 3
Facebook:

+/- 11440 Elif's në Facebook. Pozicioni #5305
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Elif


Elif ( 31 vjeç) 2021-04-17
Eshte unik

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elif? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elif? Voto për emrin tënd