Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elva

Është emri yt Elva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elba, Elvio, Elvy, Eluf, Eliab, Eilif, Eiliv, Elvey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elif, Elfi, Elvi, Elfa, Elfie, Elife, Elvia, Elvie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Elvushi, Vushi, Vuvushi, Evla
Emrat e vëllezërve:Mesion, Rezart, Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 15435 Elva's në Facebook. Pozicioni #4180
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 1884 - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Elva


Elva ( 23 vjeç) 2016-04-19
Do te deshiroja te dija kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elva? Voto për emrin tënd