Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elfi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elfi.
Është emri yt Elfi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Elba, Elvio, Elvy, Eluf, Eliab, Eilif, Eiliv, Elvey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elif, Elva, Elvi, Elfa, Elfie, Elife, Elvia, Elvie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Dij
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 1575 Elfi's në Facebook. Pozicioni #24532
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga ElfiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elfi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elfi? Voto për emrin tënd