Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorik

Është emri yt Lorik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux, Lorcc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Liki, Jo, Lowrik, Liku, Oli, Lori, Lik, Lo
Emrat e vëllezërve:Jo, Po, Laurat, Etrit, Jo Por Kam 1 Vella, Skam 2 Vetem 1, Ska, Arian, Donat, Milot, Enis, Aurel, Lorend
Emrat e motrave:Lorena, Eda, Jo, Lorina, Po, Urat, Emona, Ajla, Nihal, Adea, Sara, Aulona, Flaka, Festina
Facebook:

+/- 1105 Lorik's në Facebook. Pozicioni #31786
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - emrat Boy me vlerësim më të ulët
Komente nga Lorik


Lorik ( 3 vjeç) 2018-10-20
Permbajtja e Emrit Lorik
Lorik ( 3 vjeç) 2018-10-20
Permbajtja e Emrit Lorik
Lorik ( 13 vjeç) 2019-11-10
dua ta di se qfare kuptimi ka
Lorik ( 12 vjeç) 2020-01-04
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorik? Voto për emrin tënd