Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lauris

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lauris.
Është emri yt Lauris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Nga Laurentum, Itali
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Lars, Laris, Lares, Larus, Leroux, Lorcc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Doruntina
Facebook:

+/- 1820 Lauris's në Facebook. Pozicioni #22024
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga LaurisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lauris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lauris? Voto për emrin tënd