Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loresa

Është emri yt Loresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke, Lyrica
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Leutrim, Po
Emrat e motrave:Kanita, Lorita, Erisa, Berlinda, Po, Bleona, Suzana
Facebook:

+/- 400 Loresa's në Facebook. Pozicioni #66230
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Loresa


Loresa ( 27 vjeç) 2016-11-07
Un jom loresa edhe dua me dit emri a plqen najkujna
Loresa ( 18 vjeç) 2019-03-23
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loresa? Voto për emrin tënd