Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonit

Është emri yt Leonit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Leo, Nit, Niti, Tinoel
Emrat e vëllezërve:Kaon, Velor, Lunik, Uliks, Leon
Emrat e motrave:Leonita, Leona, Liza, Luela, Elda, Arisa, Diona, Anjeza, Blerina, Loresa, Fjolla, Arjeta
Facebook:

+/- 130 Leonit's në Facebook. Pozicioni #149658
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Leonit


Leonit 2019-07-19
Qfare domethenje ka emri im
Leonit ( 17 vjeç) 2019-12-13
Emri im rjedh nga mbreti spartateve
Anjeza ( 15 vjeç) 2020-07-31
Emri me i bukur
Anjeza ( 15 vjeç) 2020-07-31
Emri me i bukur
Leonit ( 16 vjeç) 2021-01-25
Dua te gjej domethenjen e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonit? Voto për emrin tënd