Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lindy

Është emri yt Lindy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Linda
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lyonet, Lindita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34125 Lindy's në Facebook. Pozicioni #2196
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga LindyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lindy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lindy? Voto për emrin tënd