Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lendi

Është emri yt Lendi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lynd, Landi, Leland, Lamont, Linwood, Lunt, Luando
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265 Lendi's në Facebook. Pozicioni #89093
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Lendi


Lendi ( 3 vjeç) 2016-06-27
Ju lutemi te na tregoni kuptimin ne gjuhen shqipe.ju faleminderit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lendi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lendi? Voto për emrin tënd