Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olsa

Është emri yt Olsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olis, Oliks, Olek, Olakeakua, Oles, Oleksiy, Oleos, Olezka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olisa, Olesja, Olga, Olesia, Olesya, Olaug, Olicia, Olise
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Ola, Jo
Emrat e vëllezërve:Po, Oleks, Elio, Olti, Vullneti, Albi, Diell
Emrat e motrave:Jo Nuk Kam Moter, Erisa, Elda, Arbesa
Facebook:

+/- 250 Olsa's në Facebook. Pozicioni #92692
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Olsa


Olsa 2016-05-26
me pelqen jasht mase shum dhe jam e kenaqur
Olsa ( 25 vjeç) 2019-11-01
Jo
Olsa ( 12 vjeç) 2019-12-04
Nuk me pelqen aqe shume
Olsa 2020-01-15
JO AS PAK
Olsa 2020-01-15
JO AS PAK
Olsa 2020-01-15
JO AS PAK
Olsa 2020-01-15
JO AS PAK
Olsa 2020-01-15
JO AS PAK
Olsa 2020-02-16
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olsa? Voto për emrin tënd