Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maltina

Është emri yt Maltina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milton, Meldon, Mladen, Melton, Mwldin, Meliton, Miladin, Maldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meltem, Maulidayana, Meldina, Miletum, Minel Tuana, Meldem, Mely Widiana
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ina, Malta, Tina
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 70 Maltina's në Facebook. Pozicioni #234525
Kategoritë:
Komente nga Maltina


Maltina ( 15 vjeç) 2021-04-14
Emer shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maltina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maltina? Voto për emrin tënd