Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meltem

Është emri yt Meltem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milton, Meldon, Mladen, Melton, Mwldin, Meliton, Miladin, Maldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maulidayana, Meldina, Miletum, Minel Tuana, Meldem, Mely Widiana, Maltina, Molly Donia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3600 Meltem's në Facebook. Pozicioni #13214
Kategoritë:Emrat turq - Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga MeltemPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meltem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meltem? Voto për emrin tënd