Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mladen

Është emri yt Mladen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:mlad
Djem me tinguj të ngjashëm:Milton, Meldon, Melton, Mwldin, Meliton, Miladin, Maldwyn, Moulton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meltem, Maulidayana, Meldina, Miletum, Minel Tuana, Meldem, Mely Widiana, Maltina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12155 Mladen's në Facebook. Pozicioni #5055
Kategoritë:Emra sllav - Popullore slloven emrat boy
Komente nga MladenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mladen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mladen? Voto për emrin tënd