Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Milton

Është emri yt Milton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Mitt
Djem me tinguj të ngjashëm:Meldon, Mladen, Melton, Mwldin, Meliton, Miladin, Maldwyn, Moulton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meltem, Maulidayana, Meldina, Miletum, Minel Tuana, Meldem, Mely Widiana, Maltina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50620 Milton's në Facebook. Pozicioni #1642
Kategoritë:Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga MiltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milton? Voto për emrin tënd