Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arbesa

Është emri yt Arbesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arvis, Arapoosh, Arvik, Arbaz, Arabaj, Arabisk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arevig, Arbjesa, Arbias
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Jo, Besa, Arbresh, Pice
Emrat e vëllezërve:Altin, Albert, Lutfi, Bahri, Agron, Rexhep, Jo, Engjell
Emrat e motrave:Alina,verona, Suzana, Altina, Emine, Mirjeta, Valdete, Xhevahire, Jo, Olsa, Toska
Facebook:

+/- 200 Arbesa's në Facebook. Pozicioni #110262
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të shpallë emrat
Komente nga Arbesa


Arbesa ( 17 vjeç) 2016-04-02
jx zn
Arbesa ( 13 vjeç) 2017-02-26
Emri im eshte shume i bukur dhe jam shume e lumtur qe kam kete emer
Arbesa ( 13 vjeç) 2017-02-26
Emri im eshte shume i bukur dhe jam shume e lumtur qe kam kete emer
Arbesa(11Vjeq) 2017-04-19
Une jam shum e gezua qe quhem arbesa ky emer me krenon mua
Arbesa 2018-05-24
Dua ta kuptoj se qfar kuptimi ka emri im
Arbesa ( 18 vjeç) 2019-04-30
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arbesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arbesa? Voto për emrin tënd