Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vesel

Është emri yt Vesel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vcl, Vasile, Vassil, Veysel, Vogel, Vasyl, Vasili, Vasyklo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vjola, Vkl, Vigilia, Vakilie, Visolela, Visola, Vishali, Visala
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Vesko
Emrat e vëllezërve:Erion
Emrat e motrave:Donika
Facebook:

+/- 265 Vesel's në Facebook. Pozicioni #88546
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Vesel


Vesel ( 56 vjeç) 2017-02-18
Domethenja e emrit tim cila esht.
Vesel ( 56 vjeç) 2017-02-18
Domethenja e emrit tim cila esht.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vesel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vesel? Voto për emrin tënd