Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vasile

Është emri yt Vasile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Basileios
Djem me tinguj të ngjashëm:Vcl, Vassil, Veysel, Vogel, Vasyl, Vasili, Vasyklo, Vassily
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vjola, Vkl, Vigilia, Vakilie, Visolela, Visola, Vishali, Visala
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5500 Vasile's në Facebook. Pozicioni #9488
Kategoritë:Emrat greke - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga VasilePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vasile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vasile? Voto për emrin tënd