Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vigilia

Është emri yt Vigilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vcl, Vasile, Vassil, Veysel, Vogel, Vasili, Vasyl, Vasyklo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vjola, Vkl, Vakilie, Visolela, Visola, Vishali, Visala, Vizla
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Vigilia's në Facebook. Pozicioni #290289
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VigiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vigilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vigilia? Voto për emrin tënd