Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vjola

Është emri yt Vjola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vcl, Vasile, Vassil, Veysel, Vogel, Vasili, Vasyl, Vasyklo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vkl, Vigilia, Vakilie, Visolela, Visola, Vishali, Visala, Vizla
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Lola, Ola
Emrat e vëllezërve:Blerim
Emrat e motrave:Kamela
Facebook:

+/- 310 Vjola's në Facebook. Pozicioni #79198
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Vjola


Vjola ( 28 vjeç) 2016-11-29
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vjola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vjola? Voto për emrin tënd