Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamela

Është emri yt Kamela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kemal, Kanella, Kunal, Kamal, Kamiel, Kennelly, Kenley, Kinnell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kamila, Kamelia, Kamille, Kamilla, Kamilia, Kamala, Kamili, Kamilah
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Kami
Emrat e vëllezërve:Klejsi, Griseldi
Emrat e motrave:Anxhela, Gelardina, Vjola
Facebook:

+/- 1355 Kamela's në Facebook. Pozicioni #27407
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Kamela


Kamela ( 21 vjeç) 2019-03-31
Me pelqen shum po sdi historin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamela? Voto për emrin tënd