Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armir

Është emri yt Armir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnor, Aurimar, Aaron Ray
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ariniar, Arimar, Arianer, Arinrawee, Aura Maria, Aira Marie, Aura Namora
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ari, Miri, Mili
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gentina, Anisa, Lejla
Facebook:

+/- 370 Armir's në Facebook. Pozicioni #70434
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ArmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armir? Voto për emrin tënd