Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lejla

Është emri yt Lejla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leila
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucila, Leslie, Lazlo, Lisle, Lixel, Lesley, Lasalle, Lykle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liesel, Liezel, Liesl, Leslee, Lajla, Luzilla, Luciele, Lisuli
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Lela, Leke, Bebi, Llejlla
Emrat e vëllezërve:Shefije, Muhamed, Ibrahim, Armir, Skam, Leart, Sadrija, Ervin, Ado
Emrat e motrave:Sara, Ska Me, Manushaqe, Ajsi, Nela, Anisa, Blerinda, Hava, Rinesa, Lea, Elmedina, Elmina, Majlind, Shkurta, Rina, Anna, Alejna, Jusra, Tara, Hatixhe, Asmoina
Facebook:

+/- 6320 Lejla's në Facebook. Pozicioni #8498
Kategoritë: - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Lejla


Lejla ( 22 vjeç) 2016-03-17
me pelqen shum
Lejla ( 22 vjeç) 2016-03-17
me pelqen shum
Lejla ( 22 vjeç) 2016-03-17
me pelqen shum
Lejla ( 16 vjeç) 2016-08-02
Emri im eshte shume i bukur mua mebpelqen dhe e di kuptimin e saj kuptimi i saj eshte "natë"
Lejla ( 16 vjeç) 2016-08-02
Emri im eshte shume i bukur.E pelqej dhe e di kuptimin e saj
Lejla ( 11 vjeç) 2016-08-24
emrin tim ma ka vene nena ime dhe jam e kenaqur por dua te di me teper rreth domethenies se ketije emri
Lejla ( 22 vjeç) 2016-10-25
Domethenija e emrit tim
Lejla ( 9 vjeç) 2016-10-29
cili esht kuptimi emrit lejla
Lejla ( 14 vjeç) 2017-02-28
Jam shume e lumtur me emrin tim
Lejla ( 22 vjeç) 2017-04-08
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lejla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lejla? Voto për emrin tënd