Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hava

Është emri yt Hava? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eve
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova, Hope
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lejla, Elsa, Marigona, Mirjeta, Alejna, Alkida
Facebook:

+/- 1975 Hava's në Facebook. Pozicioni #20749
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HavaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hava? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hava? Voto për emrin tënd