Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Habiba

Është emri yt Habiba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Habib
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Hova, Hope
Vlerësimi:
5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11215 Habiba's në Facebook. Pozicioni #5403
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga HabibaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Habiba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Habiba? Voto për emrin tënd