Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hiba

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hiba.
Është emri yt Hiba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova, Hope
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Bibi
Emrat e vëllezërve:Durim, Lavdim
Emrat e motrave:Qendresa, Donjeta
Facebook:

+/- 30000 Hiba's në Facebook. Pozicioni #2448
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 4 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Hiba


Hiba ( 19 vjeç) 2017-05-26
Jo skam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hiba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hiba? Voto për emrin tënd