Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hob

Është emri yt Hob? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hobbechien, Hope
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Huip, Haaf, Huyb, Habaiah, Huypoo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 830 Hob's në Facebook. Pozicioni #39186
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HobPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hob? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hob? Voto për emrin tënd