Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hope

Është emri yt Hope? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hob
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 117175 Hope's në Facebook. Pozicioni #833
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga HopePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hope? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hope? Voto për emrin tënd