Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Huub

Është emri yt Huub? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hubrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah, Huypoo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 425 Huub's në Facebook. Pozicioni #63496
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga HuubPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Huub? Voto për emrin tënd


Është emri yt Huub? Voto për emrin tënd