Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Haifa

Është emri yt Haifa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hayfa
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Hob, Huip, Haaf, Huyb, Habaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hava, Hayfa, Havva, Habiba, Hova, Hope
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8080 Haifa's në Facebook. Pozicioni #6989
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga HaifaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Haifa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Haifa? Voto për emrin tënd