Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Heba

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Heba.
Është emri yt Heba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Habib, Huub, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova, Hope
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63415 Heba's në Facebook. Pozicioni #1370
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 4 shkronja - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga HebaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heba? Voto për emrin tënd