Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Habib

Është emri yt Habib? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Habiba
Djem me tinguj të ngjashëm:Hibbe, Huub, Hob, Huip, Huyb, Haaf, Habaiah, Huypoo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hiba, Heba, Hava, Hayfa, Haifa, Havva, Habiba, Hova
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kushtrim, Shehide, Anita
Facebook:

+/- 31775 Habib's në Facebook. Pozicioni #2337
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HabibPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Habib? Voto për emrin tënd


Është emri yt Habib? Voto për emrin tënd